825,000 Ft
| Tömeg | 207 kg |
|---|---|
| Méretek | 74 × 55 × 100 cm |
| Üveg méret | 66 x 45 x 44 cm |
| Anyag | Lemez + Öntvény |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 6-15,5 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 150/180/200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Nem |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 900 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |