750,200 Ft
| Tömeg | 182 kg |
|---|---|
| Méretek | 74 × 52 × 97 cm |
| Üveg méret | 66 x 45 x 44 cm |
| Anyag | Lemez + Öntvény |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 16 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7,5-21 kW |
| Hatásfok | 76% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 180/200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Nem |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 800 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 1000 cm2 |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |