810,300 Ft
Fekete belsővel: 852,400 Ft
| Tömeg | 183 kg |
|---|---|
| Méretek | 44 × 44 × 144 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 8 kW |
| Teljesítmény tartomány | 6-11 kW |
| Hatásfok | 78% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 150 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| BlmSchV2 | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |