673,200 Ft
| Tömeg | 57 kg |
|---|---|
| Méretek | 120 × 35 × 65 cm |
| Üvegtípus | Oldalüveges, Panoráma üveges, Síküveges |
| Anyag | Lemez |
| Teljesítmény | 1,4-1,6 kW |
| Beépíthetőség | Beépíthető, Falra szerelhető |
| Választható szín | Fekete |
| Csak látvány funkció | Igen |
| Digitális termosztát | Igen |
| Nyitott ablak érzékelő | Igen |
| Led kijelző | Igen |
| Kikapcsolás időzítő | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Mobil applikáció | Igen |
| Állítható fényerő | 5 |
| Lángszín | 15 |
| Láng sebesség | 3 |
| Látványparázs | Kristály, Rönk |
| Égő fa hang | Igen |
| Parázságy szín | 15 |
| Gyártó | AFLAMO |
| Garancia | 3 év |