757,700 Ft
Fekete belsővel: 799,800 Ft
| Tömeg | 117 kg |
|---|---|
| Méretek | 50 × 50 × 103 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Ívelt üveges |
| Névleges teljesítmény | 5,5 kW |
| Teljesítmény tartomány | 2,5-8,5 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A+ |
| Füstcső méret | 150 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| BlmSchV2 | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |