1,382,600 Ft
Fekete belsővel: 1,422,100 Ft
| Tömeg | 267 kg |
|---|---|
| Méretek | 66 × 62 × 160 cm |
| Üveg méret | 60 x 33 x 42 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Panoráma üveges |
| Névleges teljesítmény | 7 kW |
| Teljesítmény tartomány | 5,5-9 kW |
| Hatásfok | 82% |
| Energia osztály | A+ |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Liftes |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Rekuperációs rendszer | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 500 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| CE minősítés | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |