990,600 Ft
A termék ára változhat.
Pontos ár iránt kérjük érdeklődjön munkatársunknál.
A Norman ideális nagyméretű rönkökhöz, széles üveglappal rendelkezik, amely csodálatos kilátást nyújt a lángokra.
| Tömeg | 220 kg |
|---|---|
| Méretek | 91 × 47 × 96 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7-18 kW |
| Hatásfok | 75% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 180 mm |
| Külső levegő | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | INVICTA |