980,760 Ft
Az MBZ PRO termékcsalád kiváló garancia a megfelelő működésre. 13 kW teljesítményének és nagy energiahatékonyságának köszönhetően tökéletesen helytáll bármelyik otthonban. Zárt égésrendszere lehetővé teszi akár új építésű ingatlanok teljes hőellátását.
| Tömeg | 262 kg |
|---|---|
| Méretek | 73 × 51 × 134 cm |
| Üveg méret | 58 x 46 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 13 kW |
| Teljesítmény tartomány | 6-13 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 7 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A+ |
| Vízkapacitás | 34 l |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |