1,197,000 Ft
Fekete belsővel: 1,236,500 Ft
| Tömeg | 266 kg |
|---|---|
| Méretek | 84 × 63 × 140 cm |
| Üveg méret | 65 x 45 x 44 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 13 kW |
| Teljesítmény tartomány | 6-16 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Folytonégő funkció | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Liftes |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Nem |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 900 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |