1,089,300 Ft
Fekete belsővel: 1,128,800 Ft
| Tömeg | 305 kg |
|---|---|
| Méretek | 102 × 56 × 144 cm |
| Üveg méret | 71 x 44 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 15 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7-19 kW |
| Hatásfok | 83% |
| Energia osztály | A+ |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Folytonégő funkció | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Liftes |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Nem |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 900 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |