1,030,370 Ft
Az MBM PRO termékcsalád kiváló garancia a megfelelő működésre. 12 kW teljesítményének és nagy energiahatékonyságának köszönhetően tökéletesen helytáll bármelyik otthonban. Zárt égésrendszere lehetővé teszi akár új építésű ingatlanok teljes hőellátását.
| Tömeg | 232 kg |
|---|---|
| Méretek | 78 × 53 × 122 cm |
| Üveg méret | 64 x 38 x 40 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 5-14 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 7 kW |
| Hatásfok | 85% |
| Energia osztály | A+ |
| Vízkapacitás | 26,5 l |
| Füstcső méret | 180 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |