520,200 Ft
| Tömeg | 35 kg |
|---|---|
| Méretek | 183 × 13 × 45 cm |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Anyag | Lemez |
| Teljesítmény | 1,4-1,6 kW |
| Beépíthetőség | Beépíthető, Falra szerelhető |
| Választható szín | Fekete |
| Csak látvány funkció | Igen |
| Digitális termosztát | Igen |
| Nyitott ablak érzékelő | Igen |
| Led kijelző | Igen |
| Kikapcsolás időzítő | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Állítható fényerő | 5 |
| Lángszín | 6 |
| Látványparázs | Kristály, Rönk |
| Parázságy szín | 10 |
| Gyártó | AFLAMO |
| Garancia | 2 év |