910,000 Ft
| Tömeg | 199 kg |
|---|---|
| Méretek | 79 × 50 × 115 cm |
| Üveg méret | 55 x 32 x 33 cm |
| Anyag | Lemez + Öntvény |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 8 kW |
| Teljesítmény tartomány | 3-10 kW |
| Hatásfok | 80% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 150/180/200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Nem |
| Ajtószerkezet | Liftes |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 500 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |