1,056,700 Ft
| Tömeg | 189 kg |
|---|---|
| Méretek | 100 × 51 × 122 cm |
| Üveg méret | 91 x 43 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Szemközti üveges |
| Névleges teljesítmény | 16 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7-20 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 800 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 1000 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |