850,300 Ft
Fekete belsővel: 889,800 Ft
| Tömeg | 240 kg |
|---|---|
| Méretek | 101 × 49 × 113 cm |
| Üveg méret | 90 x 43 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 16 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7-20 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Rekuperációs rendszer | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 800 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 1000 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| CE minősítés | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |