783,270 Ft
Fekete belsővel: 821,440 Ft
| Tömeg | 215 kg |
|---|---|
| Méretek | 68 × 41 × 138 cm |
| Üveg méret | 61 x 46 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 5-15 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 7 kW |
| Hatásfok | 82% |
| Energia osztály | A+ |
| Vízkapacitás | 35 l |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |