843,400 Ft
Fekete belsővel: 882,900 Ft
| Tömeg | 165 kg |
|---|---|
| Méretek | 70 × 51 × 127 cm |
| Üveg méret | 61 x 48 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Szemközti üveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 5-15 kW |
| Hatásfok | 80% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 900 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |