693,300 Ft
Fekete belsővel: 732,800 Ft
| Tömeg | 171 kg |
|---|---|
| Méretek | 78 × 42 × 128 cm |
| Üveg méret | 66 x 30 x 46 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 8 kW |
| Teljesítmény tartomány | 3-10 kW |
| Hatásfok | 83% |
| Energia osztály | A+ |
| Füstcső méret | 160 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 500 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |