792,600 Ft
| Tömeg | 80 kg |
|---|---|
| Méretek | 80 × 38 × 82 cm |
| Üveg méret | 71 x 19 x 36 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 5 kW |
| Teljesítmény tartomány | 3,5-5 kW |
| Hatásfok | 86% |
| Üzemanyag | Földgáz, Propán/bután |
| Füstcső méret | 110 mm |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |