287,600 Ft
| Tömeg | 32 kg |
|---|---|
| Méretek | 99 × 25 × 88 cm |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Anyag | Lemez + MDF |
| Teljesítmény | 1,5 kW |
| Beépíthetőség | Szabadon álló |
| Választható szín | Fehér, Fekete, Szürke |
| Csak látvány funkció | Igen |
| Digitális termosztát | Igen |
| Nyitott ablak érzékelő | Igen |
| Led kijelző | Igen |
| Kikapcsolás időzítő | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Mobil applikáció | Igen |
| Égő fa hang | Igen |
| Állítható fényerő | 5 |
| Lángszín | 1 |
| Látványparázs | Rönk |
| Parázságy szín | 1 |
| Gyártó | TAGU |
| Garancia | 2 év |