1,022,100 Ft
Zárt égésterű öntvény kandalló, víztérrel. A nagy öntvény felületnek köszönhetően nem kell lemondanunk a tűz látványáról, a víztér pedig besegít a fűtési rendszerünknek. Ideális választás azoknak akik egy meglévő hálózatra szeretnék a kandallót rákötni.
| Tömeg | 348 kg |
|---|---|
| Méretek | 70 × 51 × 115 cm |
| Üveg méret | 64 x 48 cm |
| Anyag | Lemez + Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 5-15 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 6,5 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A+ |
| Vízkapacitás | 32 l |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Nem |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |