1,610,700 Ft
Fekete belsővel: 1,651,700 Ft
A FLOKI BOX 8 kW-os kandallóval valóban egy innovatív megoldásra lelhet a lakótér gyors és karakteres átalakításához. Azonban, ha hosszantartó fűtést tervez, fontos szempont lehet a kő burkolat is.
A burkolat szép megjelenést kölcsönöz a kandallónak, emellett pedig praktikus szerepet is betölt.
A kandalló kő burkolata felveszi a meleget és lassan sugározza ki a környezetbe, ami hozzájárul az egyenletes fűtéshez és a hőtartalom hosszantartó eloszlásához. Ezáltal a kő burkolat nemcsak esztétikai szempontból fontos, hanem funkcionális értelemben is.
A készlet egy Floki kandallóból, egy alapból és egy moduláris burkolatból áll, a megfelelő beépítéshez szükséges összes tartozékkal együtt. Rendkívül könnyű mindent összerakni. Néhány óra alatt élvezheti a meleg hangulatot és a táncoló tűz látványát.
| Tömeg | 295 kg |
|---|---|
| Méretek | 86 × 56 × 178 cm |
| Anyag | Lemez + kő |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 8 kW |
| Teljesítmény tartomány | 3,5-11 kW |
| Hatásfok | 80% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 160 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |