858,100 Ft
Piros és krém színben: 983,100 Ft
A termék ára változhat.
Pontos ár iránt kérjük érdeklődjön munkatársunknál.
Ez a vintage kályha ívelt lábakkal készült, és többféle színben kapható. Élvezze az 1950-es évek stílusát a jövő energiahatékonyságával kombinálva.
| Tömeg | 175 kg |
|---|---|
| Méretek | 92 × 44 × 76 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 10 kW |
| Teljesítmény tartomány | 6-15,5 kW |
| Hatásfok | 76% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 150 mm |
| Külső levegő | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | INVICTA |