815,600 Ft
Fekete belsővel: 857,700 Ft
| Tömeg | 161 kg |
|---|---|
| Méretek | 53 × 42 × 105 cm |
| Anyag | Lemez + kő |
| Üvegtípus | Ívelt üveges |
| Névleges teljesítmény | 5,5 kW |
| Teljesítmény tartomány | 2,5-8,5 kW |
| Hatásfok | 81% |
| Energia osztály | A+ |
| Füstcső méret | 150 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| BlmSchV2 | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |