795,600 Ft
A termék ára változhat.
Pontos ár iránt kérjük érdeklődjön munkatársunknál.
Ez a fatüzelésű kályha minden teszten kiválóan teljesít. Összetéveszthetetlen stílusa magára vonzza a tekinteteket. Kivételes teljesítményének köszönhetően azonnal felmelegszik a hangulat. Egy meleg és csodálatos show-ban lesz része élőben a nappalijában.
| Tömeg | 118 kg |
|---|---|
| Méretek | 85 × 53 × 72 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 7 kW |
| Teljesítmény tartomány | 4,5-10,5 kW |
| Hatásfok | 76% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 150 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Nem |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | INVICTA |