580,900 Ft
| Tömeg | 120 kg |
|---|---|
| Méretek | 54 × 45 × 102 cm |
| Üveg méret | 34 x 41 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 8 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7,5-11 kW |
| Hatásfok | 78% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 160 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Nem |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 500 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Nem |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |