754,000 Ft
| Tömeg | 154 kg |
|---|---|
| Méretek | 77 × 45 × 99 cm |
| Üveg méret | 67 x 14 x 37 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 11 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7-14,5 kW |
| Hatásfok | 78% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 180 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Nem |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 900 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |