1,054,220 Ft
Az Aquario vízteres kandallóbetét vizuálisan és technikailag is lenyűgöző. Ahogy az „Aquario” név is sugallja, ez egy vízteres kandallóbetét, amely integrálható otthona központi fűtési rendszerébe. Az Aquario kandallóbetét egy vízköpenyes készülék, amelynek teste dupla acélfalakból készült. A falak közötti tér vízzel van feltöltve, amely elnyeli a hőt, és átadja azt a fűtési rendszernek.
A kandalló legfontosabb tulajdonságai:
Az AQUARIO kandallóbetét telis-tele olyan megoldásokkal, amely technológiai innovációi és minőségi anyagai egy nagy hatékonyságú, gazdaságos és környezetbarát kandallóbetétet hoznak létre alacsony CO-kibocsátási mutatóval.
A betét teljes egészében 5 mm vastagságú kazánlemezből készül. Dupla héjú testtel rendelkezik, amely garantálja a készülék nagyfokú megbízhatóságát, hőállóságát és hosszú távú működését. A betétek legfeljebb 2 bar üzemi nyomású központi fűtési rendszerekben való üzemeltetésre alkalmasak. A betét tartalmazza minden biztonsági funkciót, mint pl. a vízvisszahűtő kört, amely a készülék hővédelmét biztosítja. Ezenkívül a vízköpeny teste meg van megerősítve. Az égéstér Termotec hőtároló anyaggal van kibélelve. A betét ajtaja modern, praktikus fogantyúval rendelkezik az ajtó kinyitásához.
| Tömeg | 275 kg |
|---|---|
| Méretek | 78 × 48 × 118 cm |
| Üveg méret | 60 x 36 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 5-15 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 8 kW |
| Hatásfok | 84% |
| Energia osztály | A+ |
| Vízkapacitás | 58 l |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |