252,700 Ft
| Tömeg | 91 kg |
|---|---|
| Méretek | 60 × 34 × 62 cm |
| Üveg méret | 47 x 35 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 10 kW |
| Teljesítmény tartomány | 6-13 kW |
| Hatásfok | 62% |
| Energia osztály | C |
| Füstcső méret | 150/180 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Nem |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 500 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |