987,300 Ft
A termék ára változhat.
Pontos ár iránt kérjük érdeklődjön munkatársunknál.
Engedd, hogy magával ragadjon az Antaya varázsa. Ez a széles látószögű kéményes kályha lenyűgöző teljesítményt és stílust kínál.
| Tömeg | 188 kg |
|---|---|
| Méretek | 105 × 48 × 90 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 8-18 kW |
| Hatásfok | 76% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 180 mm |
| Külső levegő | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | INVICTA |