722,200 Ft
A termék ára változhat.
Pontos ár iránt kérjük érdeklődjön munkatársunknál.
Az ANGOR sikkes, kifinomult és hihetetlenül hatékony. Stílusos, ívelt kialakítása kiemeli a lángokat. Tökéletes a bájos és diszkrét fatüzelésű kályhák rajongóinak.
| Tömeg | 153 kg |
|---|---|
| Méretek | 82 × 47 × 77 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Ívelt üveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 7-18 kW |
| Hatásfok | 77% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 150 mm |
| Külső levegő | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | INVICTA |