1,145,810 Ft
| Tömeg | 285 kg |
|---|---|
| Méretek | 90 × 55 × 124 cm |
| Üveg méret | 68 x 51 cm |
| Anyag | Lemez + Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 28 kW |
| Teljesítmény tartomány | 13-35 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 24 kW |
| Hatásfok | 75% |
| Energia osztály | A |
| Vízkapacitás | 60 l |
| Füstcső méret | 220 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Liftes |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |