1,220,600 Ft
| Tömeg | 285 kg |
|---|---|
| Méretek | 93 × 63 × 138 cm |
| Üveg méret | 69 x 40 x 45 cm |
| Anyag | Lemez + Öntvény |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 21 kW |
| Teljesítmény tartomány | 11,5-29 kW |
| Hatásfok | 75% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Nem |
| Ajtószerkezet | Liftes |
| Dekor üveg | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 800 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 1000 cm2 |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |