608,500 Ft
A termék ára változhat.
Pontos ár iránt kérjük érdeklődjön munkatársunknál.
Gyertek, gyűljetek össze a tűz körül! Ez az időtlen klasszikus, fatüzelésű kályha tökéletes választás, ha egy csipetnyi melegséget szeretnétek vinni bármilyen enteriőrbe.
| Tömeg | 136 kg |
|---|---|
| Méretek | 74 × 51 × 76 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 8-18 kW |
| Hatásfok | 77% |
| Energia osztály | A |
| Füstcső méret | 150 mm |
| Külső levegő | Nem |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Dekor üveg | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | INVICTA |