285,600 Ft
| Tömeg | 22 kg |
|---|---|
| Méretek | 75 × 20 × 45 cm |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Anyag | Lemez |
| Teljesítmény | 1,4-1,6 kW |
| Beépíthetőség | Beépíthető, Falra szerelhető |
| Választható szín | Fekete |
| Csak látvány funkció | Igen |
| Digitális termosztát | Igen |
| Nyitott ablak érzékelő | Igen |
| Led kijelző | Igen |
| Kikapcsolás időzítő | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Mobil applikáció | Igen |
| Állítható fényerő | 5 |
| Lángszín | 3 |
| Láng sebesség | 5 |
| Látványparázs | Kristály, Rönk |
| Égő fa hang | Igen |
| Parázságy szín | 13 |
| Gyártó | AFLAMO |
| Garancia | 5 év |