1,183,020 Ft
Az MBA PRO termékcsalád kiváló garancia a megfelelő működésre. 17 kW teljesítményének és nagy energiahatékonyságának köszönhetően tökéletesen helytáll bármelyik otthonban. Zárt égésrendszere lehetővé teszi akár új építésű ingatlanok teljes hőellátását.
| Tömeg | 314 kg |
|---|---|
| Méretek | 83 × 48 × 140 cm |
| Üveg méret | 69 x 52 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 17 kW |
| Teljesítmény tartomány | 9-19,5 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 9 kW |
| Hatásfok | 86% |
| Energia osztály | A+ |
| Vízkapacitás | 47 l |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Nem |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |