1,199,240 Ft
Fekete belsővel: 1,237,400 Ft
Az MBO PRO termékcsalád kiváló garancia a megfelelő működésre. 15 kW teljesítményének és nagy energiahatékonyságának köszönhetően tökéletesen helytáll bármelyik otthonban. Zárt égésrendszere lehetővé teszi akár új építésű ingatlanok teljes hőellátását.
| Tömeg | 271 kg |
|---|---|
| Méretek | 91 × 58 × 134 cm |
| Üveg méret | 76 x 43 x 46 cm |
| Anyag | Lemez |
| Üvegtípus | Oldalüveges |
| Névleges teljesítmény | 15 kW |
| Teljesítmény tartomány | 6-18 kW |
| Vízoldali teljesítmény | 8 kW |
| Hatásfok | 83% |
| Energia osztály | A+ |
| Vízkapacitás | 42 l |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Igen |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Választható fekete belső | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Garancia | 10 év |
| Gyártó | KRATKI |