844,300 Ft
Lemez ajtóval: 714,000 Ft
| Tömeg | 249 kg |
|---|---|
| Méretek | 70 × 51 × 97 cm |
| Üveg méret | 64 x 48 cm |
| Anyag | Öntvény |
| Üvegtípus | Síküveges |
| Névleges teljesítmény | 12 kW |
| Teljesítmény tartomány | 5-14 kW |
| Hatásfok | 82% |
| Energia osztály | A+ |
| Füstcső méret | 200 mm |
| Külső levegő | Igen |
| Zárt égésrendszer | Igen |
| Tiszta üveg technológia | Igen |
| Hőtárolós belső anyag | Nem |
| Ajtószerkezet | Nyíló |
| Dekor üveg | Igen |
| Hamutartó | Igen |
| Alsó szellőzőrács mérete | Min. 700 cm2 |
| Felső szellőzőrács mérete | Min. 900 cm2 |
| BlmSchV2 | Igen |
| Eko rendszer | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Gyártó | KRATKI |